All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  וילה כפר תבור

  ליווינו לקוחות שרכשו בפעם הראשונה בחייהם דירת קרקע והרגישו שהם בתוך חלום וזה הזמן שלהם להפליג עם הדימיון ולממש את כל מה שחיכו לו בחייהם.

  וכאן אול דיזיין נכנסה לתמונה נפגשנו עם הלקוחות ירדנו לסוף דעתם הבנו את הרצונות, התקציב שעומד ברשותם ומשם התחלנו את הדרך.

  נעשו הדמיות ומחשבות משותפות המון התלבטויות ורצון לקבל הכל אך יחד עם זאת לעמוד בתקציב שהגדירו.

  חברת אול דיזיין החליטה שהיא עושה הכל על מנת לעמוד בתקציב ובכל זאת לתת לקוח לקבל את כל מה שהוא רוצה.

  והתוכנית הצליחה, ביצענו מגוון רחב של עבודות גבס מעוצבות והנמכות, צביעה מגוונת, עבודת בריקים, הוספת נקודות חשמל וטלפון, עבודות נגרות ,מזגרות וכו'.

  עוצבה גינה מדהימה בשילוב גשרים תאורות וצמחיה, נבנתה פינת מנגל וטאבון מפוארת.

  בחצר, הייתה בריכה בנויה והחשש של ההורים היה מטורף, חברת אול דיזיין מצאה עבורם את הפתרון המושלם שאפשר להם להנות מהחלל בחורף ובקיץ בביטחון מלא.

  נבנתה קונסטרוקצית ברזל מסיבית בשילוב מסילות, עליהם הונחו פלטות של דק סנטטי התבצעה חלוקה של 2 משטחים שהתחברו יחד ונסגרו ע"י נעילה ומנעול לביטחון מלא.

  ובזמן שרצו לפתוח את הבריכה משטחים אלו, החליקו בקלות על גבי השטח המרוצף.

  סגירת הבריכה באופן הזה אף איפשרה לילדים להנות ולשחק בחצר מבלי לאבד אתשטח הבריכה.

  בסוף התהליך, התבצעה הלבשה לכל הבית, נרכשו אקססוריז ודברים מיוחדים שהשלימו את התמונה.

  עוד לקוח מבית אול דיזיין שנשאר בפה בעור כאשר הדלת נפתחה בפניו.

  שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

  האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

  במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

  מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

  באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

  האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

  מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

  איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

  לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

  האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

  זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

  איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

  לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.