All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  שיפוצים

  אחת לכמה שנים מתעורר בכל אחד מאיתנו הרצון לשנות ,לחדש ולתכנן מחדש את הבית ואז מתחילים במסע לחיפוש קבלני שיפוצים המומלצים על ידי חברים, בני משפחה אתרי אינטרנט ועוד.

  וכמובן גם שמחליטים חשוב מאוד לקבל חוות דעת מממספר לקוחות שעבדו עימם.

  שביעות הרצון הסופית של הלקוח כמובן קריטית וחשובה מאין כמוה.

  מומלץ להיפגש עם נציג של חברת השיפוצים באתר המיועד לשיפוצים כדי שהוא ייראה דרך העיניים המקצועיות שלו את האתר, את מה שיש שם כרגע ואת מה שמבוקש על ידי הלקוח. ייתכן שהקבלן יוכל לתת עצות וטיפים שונים ממה שהלקוח רוצה מכיוון שהוא מכיר את התחום ויודע מה אפשר או אי אפשר לבצע בדירה.

  בחברת אוול דיזיין תוכלו לקבל סיור הכולל מעצבת פנים שתיתן טיפים ראשונים ותכוון פתרונות בהתאם לצרכים שתציפו.

  בכל עבודות שיפוץ כללי יש צורך לבחור בבעל מקצוע שנותנים בו אמון, והוא ילווה ויסייע לעזור מתוך הידע והניסיון שלו בתחום. עבודות שיפוצים מכילים מגוון רחב של עבודות בניין שכוללות בדרך כלל הריסה של אלמנטים ישנים על מנת לשנות באופן מהותי את החלל. הכוונה למעשה היא לשבור ולבנות מחדש, להחליף אלמנטים שמי שגר בבית לא יכול להחליף בעצמו וכמובן לשלל עבודות שיש צורך באנשי מקצוע או חברה כדי לבצע אותן כמו שצריך, על הצד הטוב ביותר, תוך התחשבות בלקוח ובאי הנוחות שלבטח הוא חלק קריטי בתהליך כולו.

  חשוב לברר לעומק עם חברת השיפוצים את לוחות הזמנים, ואת סוגי השיפוצים וממה הם מורכבים. חשוב לדעת מי הצוות המבצע ומהי מיומנותם ואמינותם. על כן כשאתם רוצים להיכנס לנושא ביצוע עבודות שיפוץ כללי, הנכם מוזמנים להיוועץ עם חברת אוול דיזיין , המתמחה במגוון עבודות שיפוצים משולבות עבודות בנייה שונות תחת עמידה בלוחות זמנים וביצוע איכותי והכי חשוב ניתן לקבל הכל תחת קורת גג אחת.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.