All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חברת ניהול נכסים

  ניהול נכסים

  אם אתם בעלי נכסים שונים (דירות, בתים פרטיים, יחידות דיור, ועוד) וודאי כי הנכם מודעים לכך כי ניהול נכסים אינו עסק פשוט כפי שנהוג לחשוב. ניהול ותחזוקת נכס בצורה שוטפת מצריכה זמן רב ואנרגיה מרובה אשר אין בהכרח לבעל הנכס (במיוחד עבור בעלי נכסים אשר בבעלותם מספר דירות, בעלי נכסים אשר עובדים בעבודה שעות מרובות, ובעלי נכסים המתגוררים מחוץ לארץ). על רקע זה קמו מגוון רחב של חברות המספקות ונותנות מענה מקצועי בכל הנוגע לניהול הנכס. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, מספקת בין היתר גם שירותי ניהול נכסים איכותיים ומקצועיים מאין כמותם. יחד נדון במאמר זה מהו בעצם שירות ניהול נכסים ומה הוא כולל.

  מה זה בעצם ניהול נכסים ומה שירות זה כולל?

  ניהול נכסים הינו שירות הניתן על מנת להקל על בעלי הנכסים בתחזוקת הנכס וניהולו. בעלי נכסים רבים אשר בבעלותם דירות, יחידות דיור, ובתי קרקע לצורכי השקעה, מגלים כי ההכנסה הפסיבית לה יחלו מידי חודש (באמצעות דמי השכירות המשולמים מידי חודש על ידי שוכרי הנכס) אינה הכנסה פסיבית אשר לא מצריכה זמן, אנרגיה ומאמץ רב, וכן קיים קושי מבחינת חלוקת זמן ואנרגיה עבור ניהול הנכס. ועל כן הינם פונים לחברות המציאות שירות ניהול נכסים, שירות זה כולל:

  חיפוש אחר שוכרי הנכס- חברת ניהול הנכסים תהיה אחראית על חיפוש שוכרים עבור והנכס ושיווק הנכס בעבורם.

  גביית תשלום ודמי שכירות משוכרי הנכס- חברת ניהול הנכסים תהיה אחראית על התקשרות רציפה מול שוכרי הנכס, וכן גביית דמי השכירות.

  מתן מענה לבעיות ותקלות הנגרמות בנכס- כגון בעיות אינסטלציה, חשמל ועוד.

  תחזוקת הנכס באופן שוטף- ביצוע בדיקה ובקרה כי הנכס מתוחזק כראוי וכן מתן פתרון במקרה של לקויים בנכס.

  פנו לחברת ניהול נכסים איכותית ומנוסה

  אם הנכם מחפשים אחר חברת המספקת שירותי ניהול נכסים, אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ואיכותית המספקת שירותים מסוג זה.

  חברת ניהול נכסים – לניהול נכס פרטי

  אם הנכם בעלי נכס פרטי מכל סוג שהוא (בית קרקע, דירה, יחידת דיור וכדומה) והנכם מתכננים לבצע מעבר למדינה זרה, ואינכם יודעים כיצד תנהלו את הנכס שברשותכם מרחוק, כדאי שתשכרו את שירותיה של חברת ניהול נכסים איכותית ומקצועית. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מסוג זה אשר מספקת שירתי ניהול נכסים בצורה המקצועית ביותר. יחד נדון במאמר זה לעומק עבור מי שרות ניהול נכסים מיועד.

  חברת ניהול נכסים- ניהול נכסים לבעלי נכסים עסוקים

  ניהול נכסים אינו עסק פשוט כפי שנהוג לחשוב. בעלי נכסים רבים המיועדים לצורכי השקעה בתחום הנדל"ן (השכרת הנכס ואפשרות למכירתו בהמשך) מגלים על בשרם כי ניהול הנכס גובה זמן רבה ואנרגיה רבה מאוד. ניהול נכסים כולל בתוכו מספר רב של משימות שוטפות, ביניהם: חיפוש אחר שוכרי דירה איכותיים ושיווק הנכס בפניהם, תחזוקת הנכס באופן שוטף הכולל בקרה על הנכס ומתן מענה לליקויים בנכס, וכמובן פתרון תקלות ובעיות הנוצרות בנכס (לדוגמא בעיות אינסטלציה, חשמל ועוד). כל המשימות האלו מצריכות זמן רב ואנרגיה שאין להרבה בעלי הנכסים, וכן חברת ניהול נכסים מקצועית מבצעת את המשימות האלו באופן שוטף עבור בעל הנכס.

  עבור מי שירותי ניהול נכסים מיועדים?

  שירותי ניהול נכסים על ידי חברת ניהול נכסים, מיועדים לכל אותם בעלי נכסים עסוקים ועמוסים אשר אין באפשרותם לבצע ניהול שוטף של הנכס שברשותם.

  מחפשים חברת ניהול נכסים איכותית, מקצועית, ומנוסה?

  אם הנכם מחפשים חברת ניהול נכסים מקצועית אשר תיתן מענה יעיל ואיכות להחזקת הנכס או הנכסים שברשותכם בצורה הטובה ביותר, הנכם מוזמנים לפנות לחברת אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, המספקת בין היתר שירותים מסוג זה. לפרטים נוספים ויצירת קשר התקשרו למספרנו המופיע באתר, או מלאו את טופס ליצירת הקשר המופיע באתר.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.