All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  אבן יהודה איילת

  אל הפרויקט באבן יהודה הגענו בעקבות פניית הלקוח לקבלת תהליך ליוי מ-א'-ת' בתכנון עיצוב שיפוץ והלבשת הבית בסוף התהליך.

  מדובר בזוג צעיר עם 2 ילדים קטנים שרכש דירת דופלקס בפגישה הראשונה נערך איפיון עמוק להבנת צורכי הלקוח ונרשמו מספר דגשים:

  1. רצון לחצר חיצונית עבור הילדים וההורים.
  2. חדר משחקים לילדים.
  3. שבבית תהיה חמימות ותחושה שגרה בו משפחה.

  לקחנו את הדגשים והתחלנו בהדמיות ופגישות מול הלקוח עד לקבלת התוצאה המושלמת והתקבל אישור לצאת לדרך בידיעה שהלקוחות מרוצים מהתוצאה.

  מהסתכלות שלנו על החלל, הומלץ לשבור חדר מיותר בקומה למעלה ובכך להכניס אור לכל הקומה ולייצר סלון פנאי לילדים ולמשפחה בקומת החדרים.

  הקירות נצבעו בכל חדר בהתאם לעיצוב שנקבע, בעליית המדרגות הוצגו תמונות של המשפחה שקיבלו תאורה מפרוזקטורים שמוקמו בתקרת החלל.

  בכל קומת החדרים, הייתה פריסה שלפרקט דמוי עץ בהיר ומדהים שחימם את החלל.

  המרפסת הפכה לחצר לכל דבר שולב בה דק עם פינת ישיבה להורים, דשא סינטטי למחק עבור הילדים, גדר מעץ בשילוש צמחייה לתחושת גינה ירוקה.

  בבית, בוצעו עבודות גבס בשילוב תאורה מתאימה.

  נערך יום קניות לריהוט ואקססוריז לבית וביחד בכוחות משותפים וביצוע העבודה שלב שלב לשביעות רצונו של הלקוח חברת אול דיזיין יכלה להגיש את הבית לבני המשפחה ולזכות לחיוכים ודברי שבח מדהימים.

  תודה לכם על ליווי פרויקט מדהים עם אנשים מדהימים.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.