All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  עיצוב גינה פרטית

  עיצוב גינה פרטית על ידי חברה מקצועית

  כל מי שבבעלותו גינה פרטית יודע כמה חלל חוץ זה משמעותי עבור הגרים בבית. בגינות פרטיות ניתן לקיים ארוחות, לארח חברים, להכין ברביקיו, לשחק עם הילדים, לקורא ספרים, ובעצם למצוא שלווה. על כן נראותה של הגינה עבור רבים הינה משמעותית מאוד, ורבים שואפים לבצע עיצוב גינה פרטית בביתם בצורה יפה, מקצועית ומרשימה. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מבצעת מגוון רחב של עבודות עיצוב ושיפוץ חללי חוץ ופנים בבתים פרטיים ובדירות. יחד נדון במאמר זה על המלצות לעיצוב גינה פרטית בצורה מקצועית יפה ומרשימה.

  עיצוב גינה פרטית- טיפים לעיצוב גינה פרטית

  בחרו בצמחייה המתאימה לאקלים אשר יהיה לכם קל לתחזק אותה- בכל אזור מגורים בארץ ישנו אקלים שונה, כך למשל בערים כמו באר שבע וירוחם אין את אותו האקלים שיש בעיר חיפה. על כן ישנו משמעות בבחירת צמחייה התואמת את האקלים באזור המגורים, ובנוסף ישנה חשיבות בבחירת צמחייה התואמת את כיווני השמש בגינה (ישנם צמחים הזקוקים לפחות שמש וישם שזקוקים ליותר). התאמת הצמחייה לאקלים וכיווני השמש בגינה תאפשר תחזוקה של הצמחייה לאורך זמן בגינה.

  בחרו בריהוט גינה אשר משתלב יחד עם האלמנטים העיצוביים בגינה- כמו כל תחום עיצובי, גם בתחום עיצוב הגינות ישנו מגוון רחב של סגנונות עיצוביים, כך למשל ישנם אדניות בסגנון וינטאג', מודרני וכדומה, ריהוט גן בסגנון כפרי, ריהוט גן בסגנון מודרני ועוד. חשוב לשם לב כי ישנה התאמה בין האלמנטים העיצוביים השונים כגון אדנית, קישוטים, ריהוט גן, נדנדות ועוד, מבחינת הסגנון העיצובי אחת לשנייה וזאת על מנת לעצב גינה בסגנון עיצובי אחיד.

  אם הנכם מעוניינים לעצב גינה באופן המקצועי ביותר פנו לאיש מקצוע.

  עיצוב גינה פרטית יחד עם אנשי מקצוע איכותיים ומקצוענים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת עיצוב ושיפוץ המבצעת בין היתר גם פרויקטים של עיצוב גינות בצורה מקצועית ומנוסה ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

   

  עיצוב גינה פרטית

  עיצוב גינות פרטיות

  גינות פרטיות הינם חלק משמעותי מאוד משטח הבית. הן מאפשרות אירוח משפחה וחברים, קיום ארוחות, הכנת ברביקיו, מקום לשחק עם בילדים, לקורא ספרים, לבצע עבודות במחשב ומקום להירגע ולנוח. על כן רבים שואפים לעצב את גינתם בצורה יפה ומרשימה. עיצוב גינות פרטיות כמו כל תחום עיצובי אחר (עיצוב אופנה, עיצב פנים ועוד) הינו תחום בעל מגמות עכשוויות ומתחדשות. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת איכותית ומקצועית לעיצוב ושיפוץ חללי חוץ ופנים הבית, יחד נדון במאמר זה אודות הטרנדים והמגמות העכשוויות בתחום עיצוב הגינות.

  עיצוב גינות פרטיות- טרנדים ומגמות מובילות

  שילובי מתכת שחורה בעיצוב הגינה– טרנד מוביל מאוד בתחום העיצוב הגינות בשנים האחרונות, הינו טרנד הכולל שילוב אלמנטים עיצוביים הכוללים מתכת בצבע שחור ובצורות גאומטריות (בעיקר בגינות המעוצבות בסגנון עיצוב מודרני). אלמנטים עיצוביים אלו באים לידי ביטוי באדניות מתכת בצבע שחור ובצורות גאומטריות של משולשים, מלבנים, וריבועים, עששיות מתכת בצבע שחור, שולחנות מתכת, מנורות ועוד. כל אלו מעניקים מראה מודרני עכשווי ויוקרתי.

  שרשראות נורות לד או שרשרת נורות סולאריות– טרנד נפוץ מאוד בגינות פרטיות ומרפסות, הינו התקנת שרשרת נורות קטנה (מנורות לד או נורות סולאריות) לצורכי תאורה ודקורציה. את השרשראות הללו ניתן ללפף סביב עץ גדול בגינה, ללפף או לקשט את הפרגולה בגינה ועוד.

  פינת מדורה מעוצבת– טרנד נוסף הינו הקמת פינת מדורה מעוצבת בגינה (באמצעות קערת מדורה ייחודית, בור מעוצב המיועד למדורה באדמה, או שולחן מדורה ייחודי). מדורות אלו מאפשרות אירוח ייחודי וחמים בגינה.

  עיצוב גינות פרטיות באמצעות אנשי מקצוע מנוסים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת מקצועית ומנוסה ביותר בכל הנוגע לעיצוב והקמת גינות פרטיות. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר, או בטופס ליצירת הקשר באתרנו.

  הקמת גינה

   

  הקמת גינה

  גינה ביתית היא שטח חיצוני בשטחי הבית אשר כולל צמחייה רבה ופינות ישיבה. כל בעל גינה יודע שלגינה יש משמעות רבה עבור בני הבית, מעבר לחלל ישיבה חיצונית המאפשר חלל אירוח, קיום ארוחות, ברביקיו, מקום עבודה, קריאה ומנוחה, הגינה היא אזור המשרה שקט ושלווה עבור הנפש. על כן רבים מעוניינים בגינה יפה, מטופחת, ומעוצבת. אך יחד עם זאת הקמת גינה אינה משימה פשוטה כלל, אשר מצריכה הרבה ידע בגידול ובחירת צמחים בהתאמה לגינה, יכולות עיצוב, וכן עבודה פיזית בביצוע הפרויקט. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית ומקצועית המבצעת מגוון פרויקטים הכוללים שיפוץ ועיצוב חללי חוץ ופנים, וכן פרויקטים רבים של הקמת גינות. יחד נדון במאמר זה מדוע הקמת גינה הינה משימה מורכבת המצריכה אנשי מקצוע איכותיים.

  הקמת גינה אינו פרויקט פשוט כפי שנהוג לחשוב

  הקמת גינה בצורה איכותית ומקצועית אינה משימה פשוטה כפי שניתן לחשוב במחשבה ראשונית. למעשה מדובר בפרויקט עיצובי אשר מצריך ידע רב. להלן חלק המידע והמיומנויות הנדרשות עבור הקמת גינה בצורה איכותית ומקצועית:

  בחירת צמחים המתאימים לאקלים וידע בבחירת הצמחייה– בכל אזור מגורים בארץ ישנו אקלים שונה, ועל כן נדרש ידע רב בבחירת צמחיים המתאימים לאזור המגורים, וכמובן ידע בטיפול ותחזוקת צמחים אלו. גם כיווני השמש (מזרח ומערב), וחשיפת האזור לשמש חשובה עבור בחירת צמחייה בגינה. כך למשל בערי הדרום כמו אילת ובאר שבע ישנו אקלים שונה מערי הצפון כמו חיפה ונהריה, ובחירת הצמחייה תהיה שונה בהתאם לאקלים וכן גם אופי טיפולם תשתנה בהתאמה.

  עיצוב אסתטי ומקצועי- הקמת גינה יפה ומרשימה הינה משימה עיצובית לכל דבר ועניין, כמו כל פרויקט עיצובי אחר (עיצוב פנים למשל) נדרש ידע עיצובי של אנשי מקצוע בתחום (מעצבי גינות, אדריכלי נוף וכדומה).

  הקמת גינה – היעזרו באנשי מקצוע מנוסים

  הדרך הטובה ביותר להקים גינה יפה ומרשימה, אשר מתאימה לאופי הסביבה החיצונית של ביתכם תתבצע בצורה היעילה, המהירה, והאיכותית ביותר באמצעות אנשי מקצוע מנוסים. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית ומנוסה אשר מספקת שירותים מסוג זה.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.