All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


  עיצוב גינה פרטית

  עיצוב גינה פרטית על ידי חברה מקצועית

  כל מי שבבעלותו גינה פרטית יודע כמה חלל חוץ זה משמעותי עבור הגרים בבית. בגינות פרטיות ניתן לקיים ארוחות, לארח חברים, להכין ברביקיו, לשחק עם הילדים, לקורא ספרים, ובעצם למצוא שלווה. על כן נראותה של הגינה עבור רבים הינה משמעותית מאוד, ורבים שואפים לבצע עיצוב גינה פרטית בביתם בצורה יפה, מקצועית ומרשימה. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מבצעת מגוון רחב של עבודות עיצוב ושיפוץ חללי חוץ ופנים בבתים פרטיים ובדירות. יחד נדון במאמר זה על המלצות לעיצוב גינה פרטית בצורה מקצועית יפה ומרשימה.

  עיצוב גינה פרטית – טיפים לעיצוב גינה פרטית

  בחרו בצמחייה המתאימה לאקלים אשר יהיה לכם קל לתחזק אותה- בכל אזור מגורים בארץ ישנו אקלים שונה, כך למשל בערים כמו באר שבע וירוחם אין את אותו האקלים שיש בעיר חיפה. על כן ישנו משמעות בבחירת צמחייה התואמת את האקלים באזור המגורים, ובנוסף ישנה חשיבות בבחירת צמחייה התואמת את כיווני השמש בגינה (ישנם צמחים הזקוקים לפחות שמש וישם שזקוקים ליותר). התאמת הצמחייה לאקלים וכיווני השמש בגינה תאפשר תחזוקה של הצמחייה לאורך זמן בגינה.

  בחרו בריהוט גינה אשר משתלב יחד עם האלמנטים העיצוביים בגינה- כמו כל תחום עיצובי, גם בתחום עיצוב הגינות ישנו מגוון רחב של סגנונות עיצוביים, כך למשל ישנם אדניות בסגנון וינטאג', מודרני וכדומה, ריהוט גן בסגנון כפרי, ריהוט גן בסגנון מודרני ועוד. חשוב לשם לב כי ישנה התאמה בין האלמנטים העיצוביים השונים כגון אדנית, קישוטים, ריהוט גן, נדנדות ועוד, מבחינת הסגנון העיצובי אחת לשנייה וזאת על מנת לעצב גינה בסגנון עיצובי אחיד.

  אם הנכם מעוניינים לעצב גינה באופן המקצועי ביותר פנו לאיש מקצוע.

  עיצוב גינה פרטית יחד עם אנשי מקצוע איכותיים ומקצוענים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת עיצוב ושיפוץ המבצעת בין היתר גם פרויקטים של עיצוב גינות בצורה מקצועית ומנוסה ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

   

  עיצוב גינה פרטית

  עיצוב גינות פרטיות

  גינות פרטיות הינם חלק משמעותי מאוד משטח הבית. הן מאפשרות אירוח משפחה וחברים, קיום ארוחות, הכנת ברביקיו, מקום לשחק עם בילדים, לקורא ספרים, לבצע עבודות במחשב ומקום להירגע ולנוח. על כן רבים שואפים לעצב את גינתם בצורה יפה ומרשימה. עיצוב גינות פרטיות כמו כל תחום עיצובי אחר (עיצוב אופנה, עיצב פנים ועוד) הינו תחום בעל מגמות עכשוויות ומתחדשות. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת איכותית ומקצועית לעיצוב ושיפוץ חללי חוץ ופנים הבית, יחד נדון במאמר זה אודות הטרנדים והמגמות העכשוויות בתחום עיצוב הגינות.

  עיצוב גינות פרטיות- טרנדים ומגמות מובילות

  שילובי מתכת שחורה בעיצוב הגינה– טרנד מוביל מאוד בתחום העיצוב הגינות בשנים האחרונות, הינו טרנד הכולל שילוב אלמנטים עיצוביים הכוללים מתכת בצבע שחור ובצורות גאומטריות (בעיקר בגינות המעוצבות בסגנון עיצוב מודרני). אלמנטים עיצוביים אלו באים לידי ביטוי באדניות מתכת בצבע שחור ובצורות גאומטריות של משולשים, מלבנים, וריבועים, עששיות מתכת בצבע שחור, שולחנות מתכת, מנורות ועוד. כל אלו מעניקים מראה מודרני עכשווי ויוקרתי.

  שרשראות נורות לד או שרשרת נורות סולאריות– טרנד נפוץ מאוד בגינות פרטיות ומרפסות, הינו התקנת שרשרת נורות קטנה (מנורות לד או נורות סולאריות) לצורכי תאורה ודקורציה. את השרשראות הללו ניתן ללפף סביב עץ גדול בגינה, ללפף או לקשט את הפרגולה בגינה ועוד.

  פינת מדורה מעוצבת– טרנד נוסף הינו הקמת פינת מדורה מעוצבת בגינה (באמצעות קערת מדורה ייחודית, בור מעוצב המיועד למדורה באדמה, או שולחן מדורה ייחודי). מדורות אלו מאפשרות אירוח ייחודי וחמים בגינה.

  עיצוב גינות פרטיות באמצעות אנשי מקצוע מנוסים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת מקצועית ומנוסה ביותר בכל הנוגע לעיצוב והקמת גינות פרטיות. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר, או בטופס ליצירת הקשר באתרנו.

  הקמת גינה

  עיצוב גינות חברת אולדיזיין

  ישנן אינספור אלמנטים שתוכלו לשלב בגינה על מנת להעשיר את העיצוב שלה. במקום להתרוצץ מחנות לחנות בחיפוש אחר הפריט המושלם, חברת אולדיזיין יכולה ליצור אותו במיוחד בשבילכם. גם אם אתם לא מוצאים את הריהוט המתאים עבורכם, חברת אולדיזיין מעצבת ובונה את הריהוט המתאים ביותר עבורכם. אנחנו מתמחים בייצור עבודות עץ שונות ומגוונות, כך שאין לקוח שנותר ללא מענה. גינות מעוצבות של חברת אולדיזיין הינן גינות המשלבות בתוכן לא רק יופי ונוי, אלא גם ערך מוסף. שכן, במידה ותרצו יש לכם חלק לא מבוטל בתהליך עיצוב הגינה. החזון שלכם לגבי ריהוט, גופי תאורה וכדומה מתגבש לחיים הודות לשילוב שבין הדמיון שלכם והיכולות שלנו.

  עיצוב גינות – לשבת בגינה ולהרגיש בטבע

  ישנן לא מעט גינות מעוצבות המשלבות בתוכן מזרקות ובריכות נוי. רגע לפני שנדון בתרומה העיצובית של אלמנטים אלו, נתייחס לתרומה חשובה אולי אפילו יותר. על פי הפנג שווי מים זורמים מסמלים שפע חומרי, הצלחה, טוהר מידה, רגישות ועוד. האנרגיה החיובית שמפיצים המים הזורמים מסייעים ביצירת אווירה רגועה ונעימה ומעצימים את התחושה הטבעית בגינה. מעבר לפן האנרגטי, בריכות נוי, מפלים ומזרקות תורמים לא מעט לעיצוב הגינה ולתחושה הטבעית שלה. אנחנו באולדיזיין מעצבים מזרקות מים, מפלים ובריכות נוי בהתאם לטעמכם האישי, כמו גם בהתאם לגודל הגינה. לכן גינה מעוצבת באמת היא לא רק יפה אלא גם משרה על היושבים בה אווירה טובה וייחודית.

  גינות מעוצבות – לראות את הדברים באור שונה

  גופי תאורה המשולבים בגינה נועדו לשרת בו זמנית מספר מטרות. ראשית, משמשים גופי התאורה להאיר שבילים, מדרגות וכדומה מטעמי נוחות ובטיחות. שנית, הגינות מכילות פריטים עיצוביים שונים הזקוקים להבלטה נוספת עם רדת החשכה. אם כבר דאגתם לשלב מזרקות ובריכות נוי בגינה, לא תרצו שיראו אותם? לשם כך, נהוג לשלב ליד פריטים אלו גופי תאורה שיאירו עליהם בעת הצורך, כמו שעושים למשל במסלעות. מטרה נוספת של גופי התאורה היא לשמש כפריט עיצובי בפני עצמו. שכן, כל דבר המשולב בגינה אמור לתרום לעיצובה ולהשתלב עם הקו העיצובי הקיים בה.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   שלח הודעה
   1
   Scan the code
   היי, במה נוכל לעזור?