All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שיפוץ בית

  אם הנכם מאסתם בנראות ביתכם, והנכם מעוניינים לעצב מחדש ולשדרג את ביתכם, שיפוץ בית באמצעות חברה מקצועית ומנוסה, תשדרג את ביתכם ואיכות חייכם. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ומנוסה המספקת שירותים מסוג זה. יחד נדון במאמר זה על הטיפים לעיצוב ושיפוץ הבית בהתאמה לסוג הבית או הדירה. מוזמנים לדבר איתנו 054-636-3523

  שיפוץ בית ישן – כל הטיפים לעיצוב מחדש

  שיפוץ בית בדירות ישנות בבניין מגורים- דירות ישנות בבניין מגורים (למשל דירות שיכונים) כוללות לרוב מספר אלמנטים זהים כמו מחסור במרפסת או מרפסת קטנה במיוחד, מיקום במרכז העיר, וחלל מטבח צפופים. לרוב בדירות מסוג זה מומלץ ורצוי לעצב דירות ובתים בסגנון אורבני ומודרני (שמא עיצוב כפרי פחות מתאים לבניין מגורים במרכז העיר), וכן השימוש באלמנטים נקיים וקווים ישרים המתאפיינים בסגנון העיצוב המודרני יקנו תחושה של חלל גדול יותר, וכן חלל מגורים חדשני יותר. בנוסף כיוון שלרוב אין מרפסות בדירות ישנות מאוד כגון דירות שיכונים, או  שהמרפסות קטנות במיוחד, רצוי ומומלץ להדגיש ולהרחיב את החלון המרכזי בחדר המגורים (החלפת החלון לחלון גדול יותר ובעל מסגרת שחורה) תדגיש את החלל החיצוני והנוף, וכן תעניק תחושה של חלל גדול יותר. בנוסף רצוי ומומלץ לשבור קירות המפרידות בין חדר המטבח לחדר המגורים, וזאת על מנת ליצור "אופן ספייס" רחב וגדול, ובכל גם להגדיל את המטבח.

  שיפוץ בית קרקע- כאשר אנו מתכננים לבצע שיפוץ פנימי עבור בית קרקע, ישנה חשיבות למיקום הבית ונראותו החיצונית. כך למשלך עבור בית קרקע הממוקם בסביבה כפרית והכוללת שדות (כגון קיבוץ או מושב), ובעלת נראות חיצונית כפרית, רצוי ומומלץ לבצע שיפוץ בסגנון כפרי או אקלקטי. וזאת על מנת לאפשר התכתבות עיצובית והרמוניה בין עיצוב הבית למיקומו בסביבה.

  שיפוץ בית – מחפשים חברה המבצעת

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, מבצעת פרויקטים שונים של שיפוצים במקצוענות רבה.

  שיפוץ בית

  שיפוץ בית פרטי

  אם הנכם בעלי בית פרטי והנכם מעוניינים לחדש את עיצובו, ביצוע שיפוץ בית פרטי באמצעות חברה איכותית, מקצועית, ומנוסה, תחדש את ביתכם, תשפר את איכות חייכם, ותעלה את ערך הבית שברשותכם. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברת שיפוץ, עיצוב, וחידוש בתים, איכותית ומקצועית ביותר. יחד נדון במאמר זה מהם הטיפים לשיפוץ בית פרטי במראה יוקרתי ומפואר.

  שיפוץ בית פרטי – זה רק נראה יקר

  חלונות גדולים ודומיננטיים- לא משנה מהו סגנון העיצוב אשר תבחרו בו (עיצוב בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון כפרי, אקלקטי או אריסטוקרטי), השימוש בחלונות גדולים רחבים ודומיננטיים אשר מדגישים את החלל החיצוני והנוף של הבית מעניקים מראה יוקרתי של חלל גדול ופתוח.

  ריצוף חלק ובהיר מגדיל את שטח החלל- כאשר אנו מעוניינים לתת לחלל הבית תחושה של חלל גדול יותר ורחב יותר (במיוחד כאשר מדובר בבתים בעלי גודל חלל קטן או בינוני), מומלץ ורצוי לבחור בריצוף בעל גוונים בהירים (לבנן, אפור בהיר, ובז') וכן בטקסטורות חלקות או מבריקות של אריחי הרצפה. אם אנו מעוניינים לרצף את המרצפות בפרקט או באריחים דומיי פרקט, אזי הפרקט יהיה בעל גוונים בהירים כמון גוון ליבנה, אפור בהיר, או לבן.

  שבירת קירות חוצצים תפתח את החלל ותעניק לו מראה גדול יותר- חללים סגורים אוטומטית נראים קטנים יותר מחללים פתוחים. למה הכוונה? כאשר ישנה חציצת קירות בין חדר המגורים לבין חדר המטבח, הבית נראה קטן יותר מאשר בית בגודל זהה בעל חלל פתוח.

  האם אתם מעוניינים לבצע שיפוצים לבית בצורה מקצועית ואיכותית?

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ומנוסה המבצעת מגוון רחב של שיפוצי דירות ובתים פרטים בצורה איכותית ביותר. לפרטים נוספים התקשרו למספרנו המופיע באתר, או מלאו את הטופס ליצירת הקשר. 054-636-3523

  שיפוץ בית פרטי

  שיפוץ דירה קומפלט

  שיפוץ דירה קומפלט הינו שיפוץ הכולל את כל חדרי הבית (מטבח, חדר מגורים, חדרי שינה וכדומה). כאשר אנו מתכננים לבצע שיפוץ דירה מסוג זה, מומלץ ורצוי לעצב ולשפץ את חדרי הבית בשפה עיצובית אחידה היוצרת התכתבות עיצובית בין כל חדרי הבית, ובכך מעניקה מראה מרשים ויפה יותר עבור חלל הבית. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית ומקצועית המבצעת מגוון רחב של שיפוצים בצורה האיכותית ביותר. יחד נדון במאמר זה על הדרכים ליצירת שפה עיצובית אחידה בכל חדרי הבית כאשר אנו משפצים את הדירה.

  שיפוץ דירה קומפלט – עיצוב דירה בעל שפה עיצובית 

  כאשר אנו מתכננים לבצע שיפוץ דירה בכל חדרי הבית, מומלץ ורצוי לבצע שיפוץ בעל אלמנטים חופפים היוצרים התכתבות בין כל חדרי הבית, ובכך מעניקים לחלל הבית שפה עיצובית אחידה. להלן מספר טיפים לביצוע שיפוץ מסוג זה.

  טיפים והמלצות לעיצוב ושיפוץ כל חלל הבית:

  סגנון עיצובי אחיד בכל חדרי הבית- בבתים רבים אין תאום בין סגנונות העיצוב השונים בין חדרי הבית, כל למשל ישנו מטבח וסלון בעלי עיצוב מודרני מובהק ולעומת זאת חדרי המקלחת הינם בעלות אריחים וארונות מקלחת בסגנון וינטאג' כפרי. עיצוב שאינו תואם בין חדרי הבית מפחית מהרושם והיופי העיצובי של הבית. לעומת זאת כאשר ישנו סגנון עיצוב זהה ואחיד בכל חדרי הבית, ישנו התכתבות עיצובית המעניקה מראה יוקרתי, מתוכנן ומרשים הרבה יותר.

  אלמנטים עיצובים אשר חוזרים על עצמם בחל חלקי הבית- ניתן לשלב אלמנטים עיצובים אשר יחזרו על עצמם בהיבטים שונים בחדרי הבית, ובכך להעניק להבית "אופי" אשר מעביר לנו סיפור עיצובי מסוים. למשל שימוש חוזר בגווני הצבעים בחדרי הבית, שימוש בטקסטורות החוזרות על עצמן בהיבטים שונים בחלקי הבית ועוד.

  שיפוץ בית קומפלט – חברה מקצועית המבצעת שיפוצים לדירות ובתים פרטיים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית מקצועית ומנוסה ביותר המבצעת מגוון רחב של שיפוצים איכותיים ומקצועיים. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר. 054-636-3523

  שיפוץ בית ישן

  שיפוץ בית ישן נדרש בנסיבות שונות. תהליך השיפוץ הינו מורכב שכן נוטלים בו חלק בעלי מקצוע רבים. שיפוצים נרחבים כוללים גם הריסת קירות מה שמחייב ידע רב ואישורים הנדסיים מתאימים. ההשקעה הכספית בעבודות בהיקפים אלו היא רבה וכדאי שהתוצאות תהיינה טובות. חברת "אול דיזיין" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  שיפוץ בית ישן – תהליך מורכב

  שיפוץ בית ישן נחשב למאתגר מאוד. ראשית את הבעלים המזמינים את כל הכלים הסניטריים, הריצוף, חומרי האלומיניום והעץ, גופי התאורה ועוד. האתגר הנוסף הוא של העוסקים במלאכה הרוצים לבצע עבודה איכותית אשר תשביע את רצון המזמינים. מדובר בעבודות קשות ומורכבות הכוללות הריסה, בניה, התקנת מערכות אינסטלציה, חשמל, מיזוג, תקשורת ועוד. כדי לקבל ביצוע טוב יש לבחור חברה מנוסה אשר יודעת לנהל כל פרויקט מורכב כזה היטב, להעמיד בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ולתזמן את עבודתם לפי סדר נדרש. הרצון הוא גם לעמוד בלוח זמנים מהודק על פי ההתחייבויות. כל פרויקט הכולל הריסה ובנייה מחדש כולל הכנת  תוכניות קונסטרוקציה, חשמל, אינסטלציה, תקשורת, נגרות, אלומיניום, איטום ועוד. את מרבית התוכניות מספק ארכיטקט שנבחר לתכנון. שלבי ההריסה והבנייה מחייבים פיקוח הנדסי שנועד לוודא שלא פוגעים בעמודים תומכים מחד, ואכן בונים יסודות תמיכה תקניים.

  פרויקט מנוהל ומפוקח

  יש לנהל היטב את כל התהליך, ובין היתר, להזמין שירות של כל מקצוען במועד. עבודות רבות נעשות בשלבים. הראשון הוא התקנת המערכת מתחת לריצוף או בתוך הקירות ולאחריו ביצוע עבודות הסיום כולל הנחת אביזרי קצה כמו ברזים, שקעי חשמל, ידיות, גופי תאורה ועוד. עבודות הגמר כוללות חיפוי, טיח, צבע, התקנת מערכות משלימות ועוד.

  חברה בעלת ניסיון

  חברת "אול דיזיין" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. ברשותה תשתית מעולה הכוללת צוותי עבודה מיומנים. היא מעסיקה עובדים מטעמה ושוכרת שירותי בעלי מקצוע מובילים להשלמות משימות. עובדיה עושים שימוש בחומרים ואביזרים תקניים בלבד. מנהליה הינם בעלי ניסיון וידע רבים המגיעים מביצוע פרויקטים מורכבים ומוצלחים לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד יכולותיהם לטובת כל לקוח נזקק. 054-636-3523

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   שלח הודעה
   1
   Scan the code
   היי, במה נוכל לעזור?