All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ למקלחת

  שיפוץ מקלחת הינו הדבר שחשוב מאוד להשקיע בו. חדרי אמבטיה הם חללים מיוחדים מאוד: הם גם קטנים וגם עושים בהם שימוש רב במים.

  הצירוף של חדר קטן שמתקלחים בו או עושים בו אמבטיה יכול לגרום להצטברות של עובש ולחות על הקירות – דבר שגורם למראה מוזנח, לא אסתטי ולא היגייני. השחיקה של חדר האמבטיה היא מהירה יחסית לחדרים אחרים בבית כמו חדרי השינה או הסלון.

  כיום יש הרבה מאוד פתרונות מתקדמים בתחום של שיפוץ חדרי אמבט. כאשר אנחנו משפצים את החדר, אנחנו יכולים למנוע הצטברות חוזרת ונשנית של עובש ושל לחות וכך להפוך אותו לחלל איכותי יותר.

  איך עושים שיפוץ מקלחת נכון?

  השלב הראשון בחירת בעל המקצוע הוא בעצם החשוב ביותר שכן בעל מקצוע ללא ניסיון עלול לגרום נזק רב למבנה ולצנרת ביצוע רשלני יגרום לעוגמת נפש רבה ולהוצאות גבוהות ומיותרות.

  אז אחרי שבחרנו את בעל המקצוע, יש להקפיד על בחירת חומרי הגלם הנכונים עבורכם לדוגמה ריצוף מקלחת קטנה במרצפות גדולות רק ידגישו את גודלה הקטן לעומת מרצפות קטנות שיקנו מראה גדול יותר למקלחת .

  יש לבחור ברזים העשויים מחומרי גלם איכותיים, ארונות אמבטיה שיהיו עמידים לאורך זמן בגלל החשיפה למים ולחות .

  אז התחלנו בשיפוץ המקלחת פירקנו את הקרמיקה הישנה מהקירות ומהרצפה עצרו!!!

  בשלב הזה, יש לבדוק את מצב הצנרת בעת החלפת הצנרת הישנה במקלחת בהנחה שאנו מחליפים רק את הצנרת בתחום המקלחת בלבד יש לבדוק ולהתחבר לצנרת הישנה ככול הניתן בנקודות החיבור הרחוקות במקלחת שכן אלו היו חשופות פחות ללחות חיצונית, לאחר החיבור יש להחזיק את הצנרת תחת לחץ מים כל זמן השיפוץ על מנת לאתר נזילות אם ישנם .

  שינויים בצנרת הביוב יש לבצע תוך הקפדה על שיפועים נכונים וכן בדיקת אטימות לצנרת לפני סגירת הרצפה החשוב ביותר הוא איטום רצפת הבטון במקלחת, איטום לא מקצועי יצור בעתיד נזקים עקיפים לבית ולקומות התחתונות.

  השלב האחרון הוא ריצוף וחיפוי חדר המקלחת .יש להקפיד על ריצפה ישרה ומפולסת בחדר האמבטיה וכן שיפועים נכונים באזור המקלחון בקירות יש להקפיד על פילוס הקרמיקה בעת ההתקנה על מנת לקבל חיבור ישר בין הקירות תוך שמירה על רווחי הפוגות לכל אורך הריצוף.

  לסיכומו של דבר

  שיפוץ מקלחת הוא לא עניין לחובבנים חברת אולדיזיין המתמחה בשיפוץ, עיצוב, עבודות עץ/אלומניום, ניהול פרויקטים, תחזוקת הבית ,מבצעים שיפוץ מקלחת בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי תו תקן.

  אולדיזיין מלווה אתכם לכל אורך השיפוץ החל מבחירה נכונה של חומרי הגלם ועד לסיום העבודה.

  איכות אמינות עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות הם נר לרגלינו ולכם נותר רק להתפנק .

   

  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ מקלחת קטנה

  שיפוץ מקלחת קטנה – עם חברת שיפוץ איכותית ומקצועית

  אם מאסתם מנראות חדר המקלחת שלכם או שמא הנכם מעוניינים לחדש ולעצב מחדש את חדר המחלקת שלכם, מומלץ ורצוי לבצע שיפוץ מקלחת יחד עם חברת שיפוץ איכותית ומקצועית בתחומה, אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה דוגמא לחברת שיפוץ איכותית ומנוסה מסוג זה. יחד נדון במאמר זה אודות כל הטיפים ההמלצות לבחירת סגנון העיצוב בשיפוץ חדר המקלחת בהתאמה לחלל החדר ועיצוב הדירה.

  שיפוץ מקלחת – כל הטיפים וההמלצות לעיצוב חדר מקלחת קטן 

  כאשר חלל המקלחת קטן- כאשר חלל המקלחת קטן ולא רחב או גדול במיוחד, מומלץ ורצוי לבצע שיפוץ מקלחת בעיצוב מודרני ונקי ככל האפשר, בעל קווים ישרים, מראות רחבות במיוחד (אשר נותנות אשליה של חלל גדול יותר), שימוש בצבעים בהירים (כמו לבן, אפור בהיר, בז' וכדומה), וכן רצוי ומומלץ להתקין נורות בגוון לבן בהיר אשר מגדילות את החלל.  כל אלו יוצרים אשליה אופטית של חלל גדול יותר ורחב יותר.

  כאשר חלל המקלחת קטן אך עיצוב הדירה והבית בסגנון כפרי- כאשר חלל המקלחת קטן אך הבית מעוצב בסגנון כפרי, עיצוב חדר המקלחת בסגנון נקי בעל קווים ישרים (המאפיין בעיקר את סגנון העיצוב המודרני) יהיה פחות רלוונטי מבחינת ההתכתבות העיצובים על חלל הבית. על כן כאשר חלל החדר המקלחת קטן אך נוכח בבית המעוצב בסגנון כפרי, רצוי לעצב את חלל חדר המקלחת בסגנון כפרי גם הוא אך בעיצוב זה רצוי ומומלץ כי השימוש בצבעים בהירים יהיה נרחב יותר, וכן רצוי ומומלץ גם כן כי מראות חדר המקלחת יהיו גדולות במיוחד.

  האם אתם מעוניינים לשפץ את חדר המקלחת שלכם?

  אם אתם מעוניינים לשפץ את חדר המקלחת שלכם בצורה איכותית, מקצועית ומנוסה, ובהרבה טעם עיצובי, מומלץ לפנותך אל חברה מקצועית אשר מספרת שירות מסוג זה. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית ומנוסה אשר מקיימת מגוון רחב של עבודות שיפוץ לחלל הבית וחלל החוץ (גינות ומרפסות). לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

   

  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ מקלחת  – על ידי חברת AllDesign

  שיפוץ מקלחת הינו הדבר שחשוב מאוד להשקיע בו. חדרי אמבטיה הם חללים מיוחדים מאוד: הם גם קטנים וגם עושים בהם שימוש רב במים.

  הצירוף של חדר קטן שמתקלחים בו או עושים בו אמבטיה יכול לגרום להצטברות של עובש ולחות על הקירות – דבר שגורם למראה מוזנח, לא אסתטי ולא היגייני. השחיקה של חדר האמבטיה היא מהירה יחסית לחדרים אחרים בבית כמו חדרי השינה או הסלון.

  כיום יש הרבה מאוד פתרונות מתקדמים בתחום של שיפוץ חדרי אמבט. כאשר אנחנו משפצים את החדר אנחנו יכולים למנוע הצטברות חוזרת ונשנית של עובש ושל לחות וכך להפוך אותו לחלל איכותי יותר.

  איך עושים שיפוץ מקלחת נכון

  השלב הראשון בחירת בעל המקצוע הוא בעצם החשוב ביותר שכן בעל מקצוע ללא ניסיון עלול לגרום נזק רב למבנה ולצנרת ביצוע רשלני יגרום לעוגמת נפש רבה ולהוצאות גבוהות ומיותרות.

  אז אחרי שבחרנו את בעל המקצוע יש להקפיד על בחירת חומרי הגלם הנכונים עבורכם לדוגמה ריצוף מקלחת קטנה במרצפות גדולות רק ידגישו את גודלה הקטן לעומת מרצפות קטנות שיקנו מראה גדול יותר למקלחת .

  יש לבחור ברזים העשויים מחומרי גלם איכותיים ,ארונות אמבטיה שיהיו עמידים לאורך זמן בגלל החשיפה למים ולחות .

  אז התחלנו בשיפוץ המקלחת פירקנו את הקרמיקה הישנה מהקירות ומהרצפה עצרו!!!

  בשלב הזה יש לבדוק את מצב הצנרת בעת החלפת הצנרת הישנה במקלחת בהנחה שאנו מחליפים רק את הצנרת בתחום המקלחת בלבד יש לבדוק ולהתחבר לצנרת הישנה ככול הניתן בנקודות החיבור הרחוקות במקלחת שכן אלו היו חשופות פחות ללחות חיצונית, לאחר החיבור יש להחזיק את הצנרת תחת לחץ מים כל זמן השיפוץ על מנת לאתר נזילות אם ישנם .

  שינויים בצנרת הביוב יש לבצע תוך הקפדה על שיפועים נכונים וכן בדיקת אטימות לצנרת לפני סגירת הרצפה החשוב ביותר הוא איטום רצפת הבטון במקלחת,איטום לא מקצועי יצור בעתיד נזקים עקיפים לבית ולקומות התחתונות.

  השלב האחרון הוא ריצוף וחיפוי חדר המקלחת .יש להקפיד על ריצפה ישרה ומפולסת בחדר האמבטיה וכן שיפועים נכונים באיזור המקלחון בקירות יש להקפיד על פילוס הקרמיקה בעת ההתקנה על מנת לקבל חיבור ישר בין הקירות תוך שמירה על רווחי הפוגות לכל אורך הריצוף.

  שיפוץ מקלחת הוא לא עניין לחובבנים חברת אולדיזיין המתמחה בשיפוץ, עיצוב, עבודות עץ/אלומניום, ניהול פרויקטים, תחזוקת הבית ,מבצעים שיפוץ מקלחת בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי תו תקן .

  אולדיזיין מלווה אתכם לכל אורך השיפוץ החל מבחירה נכונה של חומרי הגלם ועד לסיום העבודה .

  איכות אמינות עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות הם נר לרגלינו ולכם נותר רק להתפנק .

   

  שיפוץ מקלחת מחיר

  שיפוץ מקלחת מחיר נקבע, בעיקר, על פי היקף העבודה. קיימים אלמנטים נוספים אותם משקללים כמו דרישות מיוחדות המחייבות שעות עבודה רבות וחומרים יקרים יותר. תהליך השיפוץ נעשה בשלבים הכוללים הריסה ובנייה והתקנה מחדש. בסיום הפרויקט מתקינים את אביזרי הקצה. חברת "אול דיזיין" עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

   שיפוץ מקלחת מחיר – בהתאם לאופי ההזמנה

  שיפוץ מקלחת מחיר תלוי בהסכם שנקבע בין שני הצדדים. לרוב, מקובל שהחברה המשפצת מספקת את החומרים השחורים כמו, צנרת תקנית, מחברים פנימיים, מלט, חול, חומרי איטום, דבקים, רובה וחומרי מילוי אחרים ועוד. העבודה הסטנדרטית כוללת הנחת אסלות, כיורים, מספר נקודות מים ועוד. ניתן לבחור במקלחת שלוש דרך שיש בה שלושה נקודות יציאה למים קרים, חמים ומזלף. או ארבע דרך שבה מתקינים גם ראש גשם בנפרד. עם זאת יש לקוחות המבקשים להתקין אסלה תלויה – מה שמחייב בניית קונסטרוקציה מיוחדת מגבס. יש אחרים הרוצים מקלחת ג'קוזי עם נקודות יציאת מים רבות ועוד. עבודות אלו נחשבות למיוחדות יותר ומחייבות תשלום נוסף ונפרד. גם תוספת של נקודות חשמל לתנור או שקעים תגרום לתוספת במחיר. תהליך השיפוץ נעשה בשלבים. הראשון כולל הריסת קרמיקות קיימות הנעשית לרוב באמצעות מקדח קונגו. לאחר מכן, ביצוע איטום תקני, הנחת צנרת ולבסוף התקנת קרמיקה חדשה.

  איטום ועבודות גמר

  איטום תקני הוא בעל חשיבות רבה. כך בכל מצב, ובמיוחד, כאשר המקלחת היא במפלס עליון. החשש הוא שאיטום לקוי יגרום לנזילות שיזלגו לתוך חדרים, וכמובן, שירטיבו תקרות ו/או קירות תחתונות. עבודות  הגמר כוללות התקנת טושים, ברזים, אסלות, קרמיקות, טיח וצבע וכדומה. עבודות נוספות הן נגרות, התקנת מראות תאורה, נקודת חשמל עם כיסוי אטום למים, תנורי חימום, מקלחונים ועוד.

  חברה בעלת מוניטין

  חברת "אול דיזיין" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ביצוע באיכות גבוהה, שימוש בחומרים תקניים, עמידה בלוח זמנים ועוד. היא מעסיקה עובדים מטעמה ובעלי מקצוע במיקור חוץ. מנהליה הינם בעלי ניסיון וידע רבים וישמחו לשרת כל לקוח נזקק.

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם


   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   שלח הודעה
   1
   Scan the code
   היי, במה נוכל לעזור?