All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  פרגולות עץ למרפסת

  פרגולות עץ למרפסת הינן סכוכות עמידות, יציבות, ויפות במיוחד עבור גינות ומרפסות, והן שאר חללי חוץ (כגון חללי חוץ מסחריים), הנדרשים להגנה מפני קרני השמש והגנה מפני מי גשמים. חברת אוול דיזיין- התשובה שלך לעיצוב ארגון וסידור הבית, הינה חברה איכותית, מקצועית, ומנוסה, בכל הנוגע לעיצוב והקמת פרויקטים שונים עבור חללי חוץ ופנים הבית. ובין היתר מבצעת מגוון עבודות עץ הכוללות התקנת פרגולות יציבות, עמידות, ואיכותיות. יחד נדון במאמר זה מהם יתרונותיהם של פרגולות עץ למרפסת.

  יתרונותיהם של פרגולות עץ למרפסת

  מראה חמים המשרה שלווה בכל גינה ומרפסת- לפרגולות העשויות עץ ישנו מראה חמים ויפה במיוחד, בשל השימוש בחומר גלם טבעי של עץ. את הפרגולה ניתן לצבוע ולשלב במגוון סגנונות עיצוב שונים (עיצוב בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון כפרי, אקלקטי ועוד). פרגולה עבה בעלת צבע דומיננטי של עץ טבעי מתאימה במיוחד לעיצוב בסגנון כפרי וזאת בשל התחושה החמימה והטבעית שהיא משדרת .

  ניתן לחדש ולצבוע את הפרגולה בקלות- את הפרגולה ניתן לחדש ולצבוע מחדש (לצבע שונה) בקלות, ובכך להתאים את הפרגולה לכל סגנון עיצוב.

  פרגולות עץ למרפסת בעלות מחיר נגיש- באופן כללי פרגולות העשויות עץ בעלות מחיר זול יותר מפרגולות העשויות מפרגולות מאלומיניום, וזאת בשל עלות חומרי הגלם.

  פרגולות אלו מאפשרות חסימה מיטבית של מי גשם לאזור המרפסת- פרגולות העץ מאפשרות חסימה מיטבית של מי גשם וקרני השמש. ובכך מאפשרת הפרגולה ישיבה בחלל החוץ גם בימי גשם ומטר, וכן בימי חום ושרב.

  חברה מקצועית המספקת שרותי התקנת פרגולה מעץ

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית, מקצועית, ומנוסה ביותר, המבצעת מגון רחב של עבודות עץ לבית ולגינה וביניהם התקנת פרגולות איכותיות ועמידות במיוחד. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר, או מלא את הטופס ליצירת הקשר באתר.

   

  פרגולות עץ למרפסת

  פרגולות עץ מחירים

  אם הנכם מעוניינים להתקין פרגולה מעץ בחצר או במרפסת ביתכם, לבטח כי הנכם מתעניינים ומחפשים אחר עלויות ומחירים של התקנת פרגולות עץ. פרגולות עץ מחירים שונים ומשתנים לפי דרישת הלקוח וסוג הפרגולה. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה מקצועית ומנוסה המבצעת מגוון רחב של פרויקטים בתחום השיפוץ והעיצוב, וביניהם פרויקטים שונים של עבודות עץ לגינה הכוללות התקנת פרגולות עץ איכותיות ויפות לגינה. יחד נדון במאמר זה מדוע אין תשובה חד משמעית עבור מהו מחירם של התקנת פרגולות העשויות מעץ .

  פרגולות עץ מחירים שונים ומשתנים

  כפי שנאמר לעיל לפרגולות העשויות מעץ ישנם מחירים שונים ומשתנים התולים בסוג הפרגולה, דרישתו של הלקוח ועוד. להלן הסבר מפורט אודות כל הפרמטרים המשפיעים על מחיר הפרגולה:

  גודל הפרגולה- כמובן כי גודל הפרגולה מבחינת רוחבה ואורחה, משפיעה משמעותית על מחיר הפרגולה. הסיבה היא פשוטה, ככל שהפרגולה גדולה יותר כך ישנו שימוש ביותר חומרי גלם העולים כסף, בנוסף כאשר הפרגולה גדולה יותר ישנה יותר עבודה עבור אנשי המקצוע אשר מתקינים אותה.

  גודל קורת הפרגולה- קורות הפרגולה יכולות להיות בעלות עובי שונה. ישנם פרגולות בעלות קורות דקות יותר, וישנם פרגולות בעלות קורות עבות יותר. לרוב פרגולה בעלת קורות עבות יותר נראית יפה יותר, חזקה יותר ומרשימה יותר, אך יחד עם זאת פרגולה בעלת קורות עבות עולה יותר מבחינת עלויות, וזאת בשל שימוש רב יותר בחומרי גלם.

  סוג העץ ממנו עשויה הפרגולה– פרגולות עץ יכולות להיות עשויות ממגוון רחב של סוגי עצים. גם לנתון זה יש משמעות נרחבת על מחירה של הפרגולה, וזאת עקב כך שישנם פערי מחיר משמעותיים עבור סוגי העץ השונים.

  פרגולה מעץ למרפסת – התקנה על ידי מקצוענים

  אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית, מקצועית, ואיכותית, בכל הנוגע לביצוע פרויקטים של עבודות עץ ושיפוצים לחללי חוץ ופנים.

   

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.