All Design הכל תחת קורת גג אחת! בואו נפגש ונתחיל לעבוד מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ למקלחת

  שיפוץ מקלחת הינו הדבר שחשוב מאוד להשקיע בו. חדרי אמבטיה הם חללים מיוחדים מאוד: הם גם קטנים וגם עושים בהם שימוש רב במים.

  הצירוף של חדר קטן שמתקלחים בו או עושים בו אמבטיה יכול לגרום להצטברות של עובש ולחות על הקירות – דבר שגורם למראה מוזנח, לא אסתטי ולא היגייני. השחיקה של חדר האמבטיה היא מהירה יחסית לחדרים אחרים בבית כמו חדרי השינה או הסלון.

  כיום יש הרבה מאוד פתרונות מתקדמים בתחום של שיפוץ חדרי אמבט. כאשר אנחנו משפצים את החדר, אנחנו יכולים למנוע הצטברות חוזרת ונשנית של עובש ושל לחות וכך להפוך אותו לחלל איכותי יותר.

  איך עושים שיפוץ מקלחת נכון?

  השלב הראשון בחירת בעל המקצוע הוא בעצם החשוב ביותר שכן בעל מקצוע ללא ניסיון עלול לגרום נזק רב למבנה ולצנרת ביצוע רשלני יגרום לעוגמת נפש רבה ולהוצאות גבוהות ומיותרות.

  אז אחרי שבחרנו את בעל המקצוע, יש להקפיד על בחירת חומרי הגלם הנכונים עבורכם לדוגמה ריצוף מקלחת קטנה במרצפות גדולות רק ידגישו את גודלה הקטן לעומת מרצפות קטנות שיקנו מראה גדול יותר למקלחת .

  יש לבחור ברזים העשויים מחומרי גלם איכותיים, ארונות אמבטיה שיהיו עמידים לאורך זמן בגלל החשיפה למים ולחות .

  אז התחלנו בשיפוץ המקלחת פירקנו את הקרמיקה הישנה מהקירות ומהרצפה עצרו!!!

  בשלב הזה, יש לבדוק את מצב הצנרת בעת החלפת הצנרת הישנה במקלחת בהנחה שאנו מחליפים רק את הצנרת בתחום המקלחת בלבד יש לבדוק ולהתחבר לצנרת הישנה ככול הניתן בנקודות החיבור הרחוקות במקלחת שכן אלו היו חשופות פחות ללחות חיצונית, לאחר החיבור יש להחזיק את הצנרת תחת לחץ מים כל זמן השיפוץ על מנת לאתר נזילות אם ישנם .

  שינויים בצנרת הביוב יש לבצע תוך הקפדה על שיפועים נכונים וכן בדיקת אטימות לצנרת לפני סגירת הרצפה החשוב ביותר הוא איטום רצפת הבטון במקלחת, איטום לא מקצועי יצור בעתיד נזקים עקיפים לבית ולקומות התחתונות.

  השלב האחרון הוא ריצוף וחיפוי חדר המקלחת .יש להקפיד על ריצפה ישרה ומפולסת בחדר האמבטיה וכן שיפועים נכונים באזור המקלחון בקירות יש להקפיד על פילוס הקרמיקה בעת ההתקנה על מנת לקבל חיבור ישר בין הקירות תוך שמירה על רווחי הפוגות לכל אורך הריצוף.

  לסיכומו של דבר

  שיפוץ מקלחת הוא לא עניין לחובבנים חברת אולדיזיין המתמחה בשיפוץ, עיצוב, עבודות עץ/אלומניום, ניהול פרויקטים, תחזוקת הבית ,מבצעים שיפוץ מקלחת בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי תו תקן.

  אולדיזיין מלווה אתכם לכל אורך השיפוץ החל מבחירה נכונה של חומרי הגלם ועד לסיום העבודה.

  איכות אמינות עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות הם נר לרגלינו ולכם נותר רק להתפנק .

   

  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ מקלחת קטנה – עם חברת שיפוץ איכותית ומקצועית

  אם מאסתם מנראות חדר המקלחת שלכם או שמא הנכם מעוניינים לחדש ולעצב מחדש את חדר המחלקת שלכם, מומלץ ורצוי לבצע שיפוץ מקלחת יחד עם חברת שיפוץ איכותית ומקצועית בתחומה, אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה דוגמא לחברת שיפוץ איכותית ומנוסה מסוג זה. יחד נדון במאמר זה אודות כל הטיפים ההמלצות לבחירת סגנון העיצוב בשיפוץ חדר המקלחת בהתאמה לחלל החדר ועיצוב הדירה.

  שיפוץ מקלחת- כל הטיפים וההמלצות לעיצוב חדר מקלחת קטן 

  כאשר חלל המקלחת קטן- כאשר חלל המקלחת קטן ולא רחב או גדול במיוחד, מומלץ ורצוי לבצע שיפוץ מקלחת בעיצוב מודרני ונקי ככל האפשר, בעל קווים ישרים, מראות רחבות במיוחד (אשר נותנות אשליה של חלל גדול יותר), שימוש בצבעים בהירים (כמו לבן, אפור בהיר, בז' וכדומה), וכן רצוי ומומלץ להתקין נורות בגוון לבן בהיר אשר מגדילות את החלל.  כל אלו יוצרים אשליה אופטית של חלל גדול יותר ורחב יותר.

  כאשר חלל המקלחת קטן אך עיצוב הדירה והבית בסגנון כפרי- כאשר חלל המקלחת קטן אך הבית מעוצב בסגנון כפרי, עיצוב חדר המקלחת בסגנון נקי בעל קווים ישרים (המאפיין בעיקר את סגנון העיצוב המודרני) יהיה פחות רלוונטי מבחינת ההתכתבות העיצובים על חלל הבית. על כן כאשר חלל החדר המקלחת קטן אך נוכח בבית המעוצב בסגנון כפרי, רצוי לעצב את חלל חדר המקלחת בסגנון כפרי גם הוא אך בעיצוב זה רצוי ומומלץ כי השימוש בצבעים בהירים יהיה נרחב יותר, וכן רצוי ומומלץ גם כן כי מראות חדר המקלחת יהיו גדולות במיוחד.

  האם אתם מעוניינים לשפץ את חדר המקלחת שלכם?

  אם אתם מעוניינים לשפץ את חדר המקלחת שלכם בצורה איכותית, מקצועית ומנוסה, ובהרבה טעם עיצובי, מומלץ לפנותך אל חברה מקצועית אשר מספרת שירות מסוג זה. אוול דיזיין החברה לשיפוץ פנים וחוץ, ניהול פרויקטים, עיצוב ותחזוקת הבית, הינה חברה איכותית ומנוסה אשר מקיימת מגוון רחב של עבודות שיפוץ לחלל הבית וחלל החוץ (גינות ומרפסות). לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר.

   

  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ מקלחת  – על ידי חברת AllDesign

  שיפוץ מקלחת הינו הדבר שחשוב מאוד להשקיע בו. חדרי אמבטיה הם חללים מיוחדים מאוד: הם גם קטנים וגם עושים בהם שימוש רב במים.

  הצירוף של חדר קטן שמתקלחים בו או עושים בו אמבטיה יכול לגרום להצטברות של עובש ולחות על הקירות – דבר שגורם למראה מוזנח, לא אסתטי ולא היגייני. השחיקה של חדר האמבטיה היא מהירה יחסית לחדרים אחרים בבית כמו חדרי השינה או הסלון.

  כיום יש הרבה מאוד פתרונות מתקדמים בתחום של שיפוץ חדרי אמבט. כאשר אנחנו משפצים את החדר אנחנו יכולים למנוע הצטברות חוזרת ונשנית של עובש ושל לחות וכך להפוך אותו לחלל איכותי יותר.

  איך עושים שיפוץ מקלחת נכון

  השלב הראשון בחירת בעל המקצוע הוא בעצם החשוב ביותר שכן בעל מקצוע ללא ניסיון עלול לגרום נזק רב למבנה ולצנרת ביצוע רשלני יגרום לעוגמת נפש רבה ולהוצאות גבוהות ומיותרות.

  אז אחרי שבחרנו את בעל המקצוע יש להקפיד על בחירת חומרי הגלם הנכונים עבורכם לדוגמה ריצוף מקלחת קטנה במרצפות גדולות רק ידגישו את גודלה הקטן לעומת מרצפות קטנות שיקנו מראה גדול יותר למקלחת .

  יש לבחור ברזים העשויים מחומרי גלם איכותיים ,ארונות אמבטיה שיהיו עמידים לאורך זמן בגלל החשיפה למים ולחות .

  אז התחלנו בשיפוץ המקלחת פירקנו את הקרמיקה הישנה מהקירות ומהרצפה עצרו!!!

  בשלב הזה יש לבדוק את מצב הצנרת בעת החלפת הצנרת הישנה במקלחת בהנחה שאנו מחליפים רק את הצנרת בתחום המקלחת בלבד יש לבדוק ולהתחבר לצנרת הישנה ככול הניתן בנקודות החיבור הרחוקות במקלחת שכן אלו היו חשופות פחות ללחות חיצונית, לאחר החיבור יש להחזיק את הצנרת תחת לחץ מים כל זמן השיפוץ על מנת לאתר נזילות אם ישנם .

  שינויים בצנרת הביוב יש לבצע תוך הקפדה על שיפועים נכונים וכן בדיקת אטימות לצנרת לפני סגירת הרצפה החשוב ביותר הוא איטום רצפת הבטון במקלחת,איטום לא מקצועי יצור בעתיד נזקים עקיפים לבית ולקומות התחתונות.

  השלב האחרון הוא ריצוף וחיפוי חדר המקלחת .יש להקפיד על ריצפה ישרה ומפולסת בחדר האמבטיה וכן שיפועים נכונים באיזור המקלחון בקירות יש להקפיד על פילוס הקרמיקה בעת ההתקנה על מנת לקבל חיבור ישר בין הקירות תוך שמירה על רווחי הפוגות לכל אורך הריצוף.

  לסיכומו של דבר

  שיפוץ מקלחת הוא לא עניין לחובבנים חברת אולדיזיין המתמחה בשיפוץ, עיצוב, עבודות עץ/אלומניום, ניהול פרויקטים, תחזוקת הבית ,מבצעים שיפוץ מקלחת בצורה מקצועית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי תו תקן .

  אולדיזיין מלווה אתכם לכל אורך השיפוץ החל מבחירה נכונה של חומרי הגלם ועד לסיום העבודה .

  איכות אמינות עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות הם נר לרגלינו ולכם נותר רק להתפנק .

  אהבתם את הפרויקט?
  לתכנון וליווי מלא בואו נפגש ונתחיל לעבוד!

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   האם לצבוע לבד או להזמין צבעי?

   במידה ומעוניינים לצבוע קיר בודד או דירת חדר קטנה, היינו ממליצים ללכת על זה מבלי לחשוש. אולם, אם מדובר בדירת 3,4,5 חדרים גדולה, ההמלצה שלנו היא בהחלט להזמין צבעי מקצועי שיבצע את העבודה. מדובר בעבודה מורכבת יחסית שיכולה לקחת המון זמן ואנרגיה, בטח אם מעוניינים לבצע אותה לבדך.

   מה צריך להיות השיפוע של המקלחון?

   באופן כללי, התקן מגדיר ששיפוע למקלחון צריך להיות 1% לפחות, אך כמובן שיש מקרים שבהם מיישמים שיפוע חד יותר, בכל אופן, ניתן לבדוק בקלות את שיפוע המקלחון באמצעות פלס.

   האם ניתן להדביק אריחים ללא רווח?

   מבחינה טכנית, זה אפשרי, אך עדיין ההמלצה שלנו היא להדביק את האריחים תוך שמירה על לפחות 2 מילימטר רווח בין האריחים הדבר מאפשר ליצור איטום טוב יותר במיוחד בחדרי רחצה.

   איזה סוג פרגולה מומלץ להתקין אלומיניום או עץ?

   לכל הפרגולות יתרונות וחסרונות פרגולת עץ תעניק מראה יותר טבעי הטקסטורה של העץ יותר מגוונת עובי הקורות מגוון מאוד מה שמאפשר וריאציות שונות ורבות לעיצוב הפרגולה פרגולות עץ ניתנות לצביעה במגוון רחב של צבעים, אך פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת מכיוון שהעץ מזדקן עם הזמן. פרגולות אלומיניום לעומת זאת אינן דורשות תחזוקה, אך ניתן להזמין את הפרופילים במספר צבעים מצומצם עובי הקורות מוגבל, אולם המראה שמעניקה פרגולת אלומיניום הינו מראה יותר יוקרתי הייטקי מחיר הפרגולת עץ הינו זול לפחות ב-40% מפרגולת אלומניום

   האם צריך היתר לבניית פרגולה במרפסת?

   זה כבר כמה שנים שאין צורך בהיתר לבניית פרגולה, אולם יש להודיע לרשות הרישוי על הקמת הפרגולה בתוך 45 ימים ממועד ביצוע העבודה. יש לצרף אל ההודעה אישור מהנדס קונסטרוקציה על עיגון הפרגולה ויציבותה. עם כל האמור ישנה הגבלת שטח על בניית הפרגולה כ-50 מ"ר ללא היתר .מומלץ לבדוק בראשות את תנאי הבנייה לפני הביצוע שכן הוא משתנה בין ראשות לראשות.

   איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

   לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד שמתפתחים סדקים במשטח. הסדקים חושפים סיבי עץ חדשים לקרני השמש עם הזמן הבלאי נכנס לעומק העץ ומאפשר ללחות לחדור פנימה ןלהתחיל בתהליך הריקבון. לכן, יש להקפיד על שימון העץ בשמן עץ חודר עם הגנה מקרינת השמש השמן ימנע את חדירת הלחות פנימה יגמיש את העץ ובכך יקטין בצורה משמעותית את היווצרות הסדקים.